Kategórie Kategórie

Slovenský aperitív Bentianna — objavte jedinečnú chuť prírody

Chutnali ste už tento unikátny aperitív?

Ak nie, je najvyšší čas napraviť to.


Tento vynikajúci aperitív bol totiž stvorený samotnou prírodou. Je navyše poctivo vyrobený na Slovensku, bol by preto hriech nedať mu šancu a neochutnať ho. Uvidíte, že jeho unikátna a podmanivá chuť si vás okamžite získa. 

 

Aké sú jeho prednosti?

 

Unikátna chuť. Už po prvom ochutnaní uznáte, že tento aperitív je naozaj jedinečný a jeho chuť je naozaj nenapodobiteľná. 

 

600-ročná história. Bentianna je verná dlhoročnej tradícii a jej receptúra je rokmi overená. 

 

Čisté prírodné zloženie. Nemusíte sa preto obávať žiadnych škodlivých a “umelých” látok, ktoré majú na náš organizmus nepriaznivý vplyv. 

 

Nízky obsah alkoholu. Vďaka nemu si môžete Bentiannu len tak popíjať pri chvíľkach oddychu či pohodových posedeniach s priateľmi. 

 

Blahodarné účinky. Zloženie tohto unikátneho likéru pôsobí veľmi priaznivo na celý váš organizmus.

 

Slovenský pôvod. A na záver, ako sme už spomenuli, Bentianna sa môže popýšiť slovenskými koreňmi. Jej kúpou tak podporíte slovenského výrobcu. 

 

Od konkurencie ju odlišuje jej jedinečné prírodné zloženie

 

Za jedinečnú chuť Bentianny môže práve jej výnimočné zloženie. Čo tvorí jej receptúru? Nájdete v nej nasledovné ingrediencie:

 

  • špeciálna kompozícia medov, 
  • horec žltý,
  • 13 vybraných druhov bylín
  • hroznová šťava z vybraných odrôd,
  • tokajské víno.

 

Ako Bentianna vzniká?

 

Výroba tohto slovenského aperitívu nadväzuje na pôvodnú receptúru z 15. storočia. Základ tejto receptúry je zachovaný dodnes a pri výrobe Bentianny sa dodržiava postup z nasledovných 4 krokov: fermentácia, macerácia, zrenie a balenie. 

 

Každý proces je vykonávaný maximálne precízne a na konci vznikne dizajnová fľaša obsahujúca jedinečný nápoj, ktorý vám spríjemní chvíle oddychu či príjemné posedenia s rodinou alebo s priateľmi. 

fajnotky.sk

Nenašli sa žiadne príspevky

Nový príspevok

Komentáre